تبلیغات

دروازه‌باني که فکر مي‌کرد براي حضور در بارسلونا پير هست!

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 13:35

دروازه‌باني که فکر مي‌کرد براي حضور در بارسلونا پير هست!

فارس/ دروازه‌بان خارجي تيم بارسلونا گفت: فکر مي‌کردم براي حضور نزد کاتالان‌ها پير هستم.
کلاديو براوو در گفت‌وگو با يک شبکه راديويي در مورد موضوعات مختلف اظهارنظر کرد که در زير مي خوانيد:
*بازي به عنوان دروازه‌بان
گلر با تجربه اهل شيلي کاتالان‌ها اظهار داشت: دوست ندارم به عنوان درواز‌ه‌بان پا به توپ شده و در زمين بدوم. بلکه دوست دارم از عقب زمين تيم را به جلو هدايت کنم. يعني به وظيفه اصلي خود بپردازم و تيمم را هدايت کنم. در اين حال دوست ندارم گلي دريافت کنم که اين امر، ناگوار است. به هر حال به عنوان يک گلر همواره تحليل دقيقي از حريف دارم و تلاش مي‌کنم اطلاعات کافي در مورد نحوه گلزني تيم مقابل کسب کنم.
*بارسلونا
وي در مورد حضورش در تيم معروف اسپانيا و جهان گفت: وقتي براي نخستين مرتبه بارسا با من تماس گرفت، شگفت‌زده شدم. 3 سال قبل از اين، ما در مورد همکاري مشترک صحبت کرده بوديم. اما هيچ نتيجه‌اي نداشت. فکر مي‌کردم براي رفتن به بارسا، پير هستم. اما خوشبختانه بارسلونايي شدم و جايگاهي فوق‌العاده کسب کردم.
*جانشيني ويکتور والدس
وي در مورد ويکتور والدس نيز در اين مصاحبه صحبت کرد. براوو اظهارداشت: به جاي آنکه فشاري حس کنم، براي من انگيزه بزرگي بود که بازهم پيشرفت کنم.از اين حرف خوشم نمي‌آيد وقتي مردم مي‌گويند آنها خواستند که من باعث فراموشي نام والدس شوم. آنچه او در اينجا انجام داد، غيرقابل تصور است. مردم هيچوقت او را فراموش نمي‌کنند. ويکتور از نظر فني، کليد تيم بود.
*3 گانه
براوو تاکيد کرد: وقتي به کسب 3 جام در يک فصل فکر نکني، به احتمال زياد به آن نخواهي رسيد. واقعا غيرقابل تصور است که در نخستين فصل حضورم کسب 3 جام اتفاق افتاد. در کنار 3 گانه، عنوان بهترين دروازه‌بان ليگ و همچنين قهرماني کوپا آمريکا را کسب کردم.
*حضور يکي در ميان
براوو از جمله گلر‌هاي است که از حضور يکي‌، در ميان خوشش نمي‌آيد. وي در اين مورد نيز نظرش را بيان کرد: دروغ است اگر بگويم از حضور يک در ميان خوشم مي‌آيد اما من ساکت هستم و مي‌دانم بايد چکار انجام دهم. اينگونه حضور در ميدان خواسته من نيست. خواسته مربي است که من به آن احترام مي‌گذارم. وقتي بازي مي‌کنيم بايد تا آنجا که ممکن است، رقابت کنيم.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات