تبلیغات

پرسپوليس را حذف کردند و مي‌گويند حق اعتراض دارد؟!

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 13:37

پرسپوليس را حذف کردند و مي‌گويند حق اعتراض دارد؟!

کاپ/ پيشکسوت تيم پرسپوليس گفت: حرف هاي طاهري بود که سازمان ليگي ها را مجبور کرد بگويند حق اعتراض براي پرسپوليس محفوظ است.
مجتبي محرمي، درباره اتفاقات داوري رخ داده در بازي پرسپوليس برابر ذوب آهن اظهار داشت: بالاخره همه جاي دنيا از اين اشتباهات اتفاق مي افتد و خواسته يا ناخواسته بازي تمام شده است. پرسپوليس بايد بعد از آن اتقاق مي جنگيد که البته جنگيد و کمک داور هم که گفت مقصر بوده است.
مدافع اسبق پرسپوليس درباره اظهار نظر مسئولان سازمان ليگ که حق اعتراض براي پرسپوليس محفوظ است گفت:کدام حق اعتراض؟ تمام شد! اين حرف ها براي سرکار گذاشتن من و شماست. براي سرکار گذاشتن هواداران است. حق اگر دادني بود بايد در زمين به بازيکنان داده مي شد، به تيم داده مي شد، نه اينکه در حين بازي حق تيم را پايمال کنند و بعد که حذفش کردند بگويند حق اعتراض دارند.
وي افزود: همه آنهايي که دنبال حذف پرسپوليس بودند کارشان را به نحو احسن انجام دادند تا يک تيم اصفهاني بالا بيايد حالا مي گويند که پرسپوليس حق عتراض دارد؟ بالاخره اگر اصقهاني ها بلد هستند در اين قبيل مواقع حرفهايي بزنند ما تهراني ها هم به اندازه خودمان بلديم جواب بدهيم ولي اگر جواب ندهيم بهتر است.
محرمي در اين باره که پرسپوليس در ديدار با ذوب آهن چگونه بازي کرد گفت: من بازي را از راديو گوش مي کردم و گزارشگر اصفهاني دائم داشت از حملات بچه هاي تيم ما گزارش مي کرد. يک توپ به تير زديم و خلاصه خيلي خوب بوديم. وقتي هم که در تلويزيون هايلايت هاي بازي را ديديم متوجه شدم که پرسپوليس ده نفره با ذوب آهن چه کرده است ولي حيف که تيم حذف شد.
پيشکسوت پرسپوليس ادامه داد: واقعا تيم عالي بود. زيبا بازي کرد ولي متأسفانه در فوتبال به بازي زيبا امتياز نمي دهند و به تيمي امتياز مي دهند که گل بزند. حالا مي گويند که پرسپوليس حق اعتراض دارد. کدام اعتراض؟ الان هواداران براي من کامنت مي گذارند که يک کاري بکنيد! من چه کاري از دستم بر مي آيد؟ پرسپوليس خيلي خوب بازي کرد ولي وقتي نمي خواهند اين تيم بالا برود که ديگر کاري نمي شود کرد. باقي کارها آب در هاون کوبيدن است.
محرمي در اين باره که طاهري گفته با اين وضعيت تيم را از ليگ کنار مي کشند، خاطر نشان کرد:واقعا خوب است البته اگر واقعا اين کار را بکنند. پرسپوليس از ابتداي اين فصل خواسته يا ناخواسته از داوري ها لطمه ديده است. البته من گناه را گردن داوران نمي اندازم ولي همه قضاوت ها يا به ضرر پرسپوليس بوده يا به سود حريفانش. وقتي پرسپوليس نباشد کل برنامه هاي ليگ برهم مي ريزد و دوستان هم راحت تر کار مي کنند.
وي افزود: طاهري خوب گفته که تيم بکشد کنار. اينطوري مردم هم راحت زندگي شان را مي کنند و آنهايي که دوست ندارند پرسپوليس بالا بيايد هم اين همه دردسر نمي کشند. همين حرف هاي طاهري بود که سازمان ليگي ها را مجبور کرد بگويند حق اعتراض براي پرسپوليس محفوظ است. که مثلا داور را دو جلسه محروم کنند وبعد همه چيز تمام شود! نقل اين است، حالا که در کلانتري کسي به شکايت پرسپوليس رسيدگي نکرده، پرسپوليسي ها را به ژاندارمري بين راهي پاس مي دهند.
بازيکن اسبق پرسپوليس درباره ناراحتي برانکو و اينکه کميته اخلاق او را احضار خواهد کرد توضيح داد:مربي ناراحت است و ديده که جلوي چشمش سر تيمش راب راي چندمين بار بيخ تا بيخ مي برند و ناراحتي اش را ابراز کرده است. نمي شود وسط دعوا يکي درگوش تان بزند و شما يک داد هم نزنيد. کميته اخلاق را هم کرده اند "لولو" تا هر کس خواست حرفي بزند اسمش راببرند و بچه را بترسانند. حالا چه زماني بيايند و من را چشم بسته ببرند بماند.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات