تبلیغات

پشت پرده عجيب خط خوردن ميلاد محمدي/ پاي اختلافات در ميان است!

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 13:49

پشت پرده عجيب خط خوردن ميلاد محمدي/ پاي اختلافات در ميان است!

ورزش 3/ در اقدامي جديد، کارلوس کي روش تصميم گرفت ميثم مجيدي را جانشين ميلاد محمدي کند. در حالي که محمدي نه مصدوم بود و نه مشکلي براي حضور در اردو داشت!
ليست تيم ملي براي بازي مقابل ترکمنستان و گوام که اعلام شد، نام ميلاد محمدي در ميان 26 بازيکن به چشم مي خورد. چپ پاي راه آهن که در چند اردوي تيم ملي و زير نظر کي روش نيز کار کرده بود. محمدي همراه با راه آهن در اصفهان و مقابل سپاهان 120 دقيقه بازي کرد و سپس از تيم ملي خط خورد تا ميثم مجيدي جايگزين او شود. نکته جالب اينکه وقتي محمدي در فرودگاه اصفهان بود افشين پيرواني با او تماس گرفت و از خط خوردنش خبر داد. گويا پيرواني به او گفته که چون مقابل سپاهان راضي کننده ظاهر نشدي از اردوي تيم ملي خط خوردي!
پس از اين تماس شايعه شد که ميلاد محمدي به دليل آسيب ديدگي از اردوي تيم ملي کنار گذاشته شده. نکته اي که حميد منوچهري، سرپرست راه آهن آن را تکذيب مي کند:« بازيکن زير 23 سال هنوز از نظر عقلي و ذهني کامل نشده است. وقتي ساعت 30/21 شب در فرودگاه اصفهان اين خبر به ما رسيد، واقعا جو بدي به وجود آمد. وقتي ميلاد اين خبر را شنيد، بغض کرد و سپس به گريه افتاد. کي روش با اين کار گريه يک بازيکن جوان را درآورد و فکر نمي کنم ديگر حتي در اردوهاي بعدي هم ميلاد محمدي روحيه اي براي بازي کردن داشته باشد!»
نکته اي که در پس اين ماجرا وجود دارد، نه ارتباطي به بازي ميلاد محمدي مقابل سپاهان دارد و نه به آسيب ديدگي. ميلاد محمدي يکي از بازيکنان تيم المپيک است. او با دعوت به اردوي تيم ملي، همراهي تيم المپيک در امارات را از دست داد.کادر فني تيم ملي نيز پنجشنبه شب و ساعت 30/21 خبر خط خوردن را به گوش ميلاد محمدي رساند تا او به دليل تعطيلي سفارت حداقل براي يکي دو روز نتواند در اردوي تيم المپيک حاضر شود. نکته ديگر اينکه پاسپورت بازيکنان تيم ملي در سفارت امريکا در دبي است و تا محمدي بتواند آن را دريافت کند و به اردوي تيم المپيک برود خودش دو، سه روزي زمان مي برد. درست مثل علي کريمي که به همين دليل تا روز يکشنبه نمي تواند به اردوي تيم المپيک برود.
گويا دود اختلاف ها به چشم ميلاد محمدي رفته. او از تيم المپيک مانده و از تيم ملي رانده شده. فعلا که بايد در تهران باشد تا ببيند آيا مي تواند ظرف روزهاي آينده به اردوي تيم المپيک در امارات ملحق شود يا نه؟

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات