تبلیغات

اميدواري هافبک ملي‌پوش پرسپوليس به موفقيت در تيم ملي

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 13:52

اميدواري هافبک ملي‌پوش پرسپوليس به موفقيت در تيم ملي

ورزش 3/ هافبک ملي‌پوش پرسپوليس اميدوار است بعد از اثبات شايستگي‌هايش در اين تيم، با تيم ملي هم موفق باشد.
هافبک دفاعي پرسپوليس که با درخشش در جمع شاگردان برانکو توانست نظر کي‌روش را نيز به خود جلب کند درباره شرايطش صحبت کرد. کمال کاميابي نيا در ابتدا درباره باخت به ذوب و حذف از جام حذفي گفت: به هيچ عنوان باخت را باور نداريم. همه ديدند چه اتفاقي افتاد نيازي نيست من درباره اين اتفاقات صحبت کنم. وي ادامه داد: ما بعد از دربي و فشارهاي آن بازي خيلي خسته بوديم و 10 نفره 120 دقيقه بازي کردن سخت و دشواري را پشت سر گذرانديم. فقط مي توانم بگويم درود بر شرف بازيکنانمان، بچه هاي ما خيلي خوب کارکردند. امسال پرسپوليس متفاوتي را شاهد بوديم. کاميابي نيا در ادامه حرف هايش گفت: من 8، 9 سال فوتبال بازي مي کنم ولي امسال کلکسيوني از اشتباهات را ديدم و اتفاق افتاد؛ فوت هادي عزيز، اتفاقات داوري و همه اين ها دست به دست هم داده تا امسال نگذارند ما نتيجه بگيريم.
وي در مورد ضربه اش که به تير دروازه مظاهري نيز برخورد کرد گفت: چيزي که هست فوتبال 90 دقيقه است ولي دراين بازي اگر ضربه من گل مي شد، بازي را برده بوديم. مي شد آن ضربه اي که زدم به گل تبديل شود در واقع شوتي که زدم شبيه شوت هاي فرانچسکو توتي بود البته او اين توپ ها را گل مي کرد. اما خب چيزي که هست توپ داخل گل نرفت. کاميابي نيا درباره شکست شان در دقايق پاياني گفت: ما موقعيت هاي آنچناني به ذوب آهن نداديم ولي گل اول را خورديم تيم مان از هم پاشيد و بازي را رها کرديم و تواني در بدن براي دفاع کردن نداشتيم. بازي استقلال ما را خيلي خسته کرده بود و متاسفانه نتوانستيم برنده اين بازي باشيم.
وي در مورد واکنش آذري که گفته بود حتي اگر پرسپوليس 11 نفره هم مقابل ما بازي مي کرد باز ما 3 گل به آنها مي زديم، گفت: آنها با وجود 10 نفره شدن ما موقعيتي نداشتند و تا وقت اضافه نيمه دوم بازي را نگه داشتيم اما متاسفانه ما بعد از گل خوردن بازي را رها کرديم. ما اگر بازي را نگه مي داشتيم و برنده از اين بازي مي شديم مطمئن باشيد قهرمان مي شديم. کاميابي نيا درباره حضورش در ليست کارلوس کي‌روش و تيم ملي نيز گفت: خدا را شکر مي کنم. زحمات زيادي کشيده بودم در ضمن از خانواده ام به دليل زحماتي که طي اين دو، سه سال برايم کشيدند و صبوري کردند تشکر مي کنم. هافبک دفاعي ملي‌پوش پرسپوليس در پايان درباره انگيزه هايش براي تقابل با رقبايش در تيم ملي نيز گفت: به هر حال بايد بروم و خودم را نشان بدهم و بمانم. اين پتانسيل را در خودم مي بينم که در تيم ملي ماندگار خواهم بود.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات