تبلیغات

واکنش ستاره بارسلونا به مشکل بنزما

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 13:55

واکنش ستاره بارسلونا به مشکل بازيکن رئال

ورزش 3/ آندرس اينيستا، هافبک بارسلونا عنوان کرد که اميدوار است وضعيت کريم بنزما هر چه سريعتر حل شود و اين بازيکن بدون مشکل به ميادين برگردد.
اتهام اخاذي از والبوئنا در طول دو روز اخير عليه کريم بنزما مطرح شده و بازيکن فرانسوي، در پاريس دستگير و يک شب در بازداشت سپري کرد. با اين حال، والبوئنا از بنزما حمايت کامل به عمل آورد و مهاجم اسپانيايي نيز به تمرينات تيمش در مادريد بازگشت. با وجود رقابت شديد بين دو باشگاه، اينيستا عنوان کرد که اميدوار است مشکلات بنزما هر چه سريعتر حل شود.
او گفت:" اميدوارم هر چه سريعتر مشکل او حل شود. اتفاق خوبي نيست که يک فوتباليست حرفه اي دچار چنين مشکلاتي شود."
بارسا پا به پاي مادريد در ليگ اسپانيا در حرکت است و دو تيم، هم امتياز در صدر جدول قرار گرفته اند. با اين حال، رئال با تفاضل بهتر در صدر جدول قرار دارد و اينيستا معتقد است که تيمش رفته رفته بهتر شده است.
او گفت:" مسلما اين احساس وجود دارد که هر چه مي‌گذرد، ما تيم بهتري مي‌شويم. بازي مقابل رئال زمانبندي خوبي داشت زيرا ما در خط دفاع مستحکم شده ايم. مادريد حريف مستقيم ما براي قهرماني است ولي ما بايد مقابل تمامي تيم‌ها به پيروزي برسيم و نه فقط رئال مادريد. پيش از ديدار مقابل رئال، بايد به فکر تقابل با ويارئال باشيم. بازي سختي خواهد بود."

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات