تبلیغات

چهار راه‌حل براي غرق شدگان در قرض

خبرآنلاين/ ۴ راه حل براي کساني که در قرض‌هاي متعددي غرق شده‌اند و نياز به کمک دارند را در ادامه مي‌خوانيد:

۱. ليستي از تمام ورود و خروج پول‌هايتان بنويسيد
وقتي شما به اتاق اورژانس مراجعه مي‌کنيد اولين کاري که پرستار يا دکتر انجام مي‌دهد وضعيت شما را ارزيابي مي‌کند. فقط بعد از اين که بررسي کردند، قادر هستند که بيماري شما را تشخيص بدهند و بتوانند درمان را انجام دهند.
اگر شما در وضعيت اضطراري مالي قرار داريد همان روند بالا را بايد طي کنيد. با ليست بندي کردن خرج هر ماه خود و مقايسه آن با درآمد ماهيانه خود مي‌توانيد مشکل خود را ارزيابي کنيد. از اين راه متوجه شويد که حجم مشکلتان به اندازه راه حل آن است.
هنگامي که مي‌خواهيد درآمد خود را بنويسيد حدس نزنيد. از بانک و فيش‌هاي خود استفاده کنيد تا به طور دقيق متوجه شويد که پول‌هايتان در کجا خرج مي‌شود.

۲. کاري که از دستتان بر مي‌آيد را انجام دهيد
هنگامي که به اتاق اضطراري مي‌رويد قبول کرده‌ايد که مشکل داريد و نمي‌توانيد تنها آن را حل کنيد. اين موضوع با وضعيت خراب مالي نيز يکي است. قبل از اين که به دکتر مراجعه کنيد خودتان چسب زخم بزنيد و ببينيد مي‌توانيد جلو خون‌ريزي را بگيريد يا نه.
بستگي به موضوعي که برايش خرج مي‌کنيد دارد که مي‌توانيد کم‌تر خرج کنيد يا نه.
شما مي‌توانيد نگاهي به خرج‌هاي بزرگ بياندازيد. مانند قسط‌هاي زيادي که بابت خودروها و خانه‌ها پرداخت مي‌کنيد. نمي‌توانيد خودرو با مدل پايين‌تر يا خانه‌اي با سايز کوچک‌تر درنظر داشته باشيد.

۳. کمک حرفه‌اي بگيريد
بعضي از وقت‌ها راه حل‌هايي را اشخاص متخصص در اين کار مطرح مي‌کنند که مي‌تواند بسيار کمک کند. مانند مراجعه کردن به دکتر مي‌ماند. ولي بايد سوال‌هايي که از آن‌ها مي‌پرسيد با جزئيات باشد.

۴. همين الان انجام دهيد
تا به حال شده مريض باشيد ولي همان موقع به دکتر مراجعه نکرديد و مريضي حاد شده باشد؟ وضعيت مالي نيز اين طور است. اگر زودتر به قسط‌هاي خود رسيدگي نکنيد، بيشتر مي‌شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات