تبلیغات

چگونه در Assassin’s Creed Syndicate ثروتمند شويم؟

Assassin’s Creed Syndicate پر از آيتم هاي متنوع است که شما همه ي آن را مي خواهيد. اما انجام ماموريت هاي اصلي به اندازه قبل به شما پول نمي دهد و اگر بخواهيد به آن ها اتکا کنيد وضع خيلي خوبي نخواهيد داشت. پس بايد چه کنيد؟

ديجياتو/ Assassin’s Creed Syndicate پر از آيتم هاي متنوع است که شما همه ي آن را مي خواهيد. اما انجام ماموريت هاي اصلي به اندازه قبل به شما پول نمي دهد و اگر بخواهيد به آن ها اتکا کنيد وضع خيلي خوبي نخواهيد داشت. پس بايد چه کنيد؟

مي توانيد همين طور فعاليت هاي مختلف انجام دهيد تا بلکه کمي پول بدست بياوريد، اما وقت انجام تمام اين فعاليت ها را داريد؟ همچنين مي توانيد با پول واقعي واحد پولي درون بازي را خريداري کنيد، اما آيا واقعا نياز به خرج پول هست؟

در عوض اين همه وقت تلف کردن و خرج هاي اضافه با ديجياتو همراه باشيد تا راز پولدار شدن در Syndicate را به شما بگوييم.

تقريبا هر فعاليتي در Assassin’s Creed: Syndicate به شما پول پاداش مي دهد، اما براي کسب پول لازم براي خريد آيتم ها و آپگريد ها، لازم نيست تک تک اين فعاليت ها را انجام دهيد و وقت تان را هدر دهيد. ما مي خواهيم با انجام کمترين فعاليت ممکن بيشترين پول را بدست بياوريم و اشتباهاتي که ممکن است در اين مسير مرتکب شويد را به شما هشدار دهيم.

پول درآوردن در Syndicate بر اين اصول استوار است: همزمان با بازي کردن پول کسب کنيد و اين پول را فقط صرف Skill ها و آپگريد هايي کنيد که شما را پولدار تر مي کنند. هر چه سريع تر به بخش 4 برسيد، گنگ تان را آپگريد کنيد تا پول بيشتري بدست بياوريد، سپس باز هم اين پول را صرف گنگ تان کنيد چون آپگريد کردن گنگ، موجب ارزان تر شدن آيتم ها و سريع تر پر شدن صندوق پولت ان خواهد شد.

در ادامه هر کدام از اين موارد را شرح مي دهيم.

Skill هاي مرتبط به پول و منابع را هر چه زودتر بگيريد

به محض اينکه Skill Point هاي کافي بدست آورديد، Skill هاي Loot کردن اتوماتيک دشمنان و افزايش منابعي که از کشتن و باز کردن صندوق و … بدست مي آوريد بخريد. مورد اول باعث مي شود وقتي مخفيانه دشمنان را مي کشيد خود به خود پول آن ها را بالا بکشيد و وقتي براي لوت کردن آن ها هدر ندهيد. البته شايد پول کمي که کشتن و لوت کردن به شما مي دهد باعث شود کمي در گرفتن اين Skill شک و ترديد کنيد، اما به مرور اين پول ها جمع مي شود و کار شما در انتها راحت تر خواهد بود.

البته ما مي دانيم که شما ترجيح مي دهيد Skill Point هاي تان را خرح مهارت هاي مخفي کاري و مبارزه کنيد، کسي هم شما را سرزنش نمي کند، اما باور کنيد در انتهاي بازي چيزي که زياد خواهيد داشت Skill Point و چيزي که دنبالش خواهيد گشت پول خواهد بود. اما اگر با اين حرف ها قانع نمي شويد، به ياد بياوريد که شما دو شخصيت قابل بازي داريد و هر کدام Skill Tree مخصوص خودش را دارد، مي توانيد با يکي فقط مهارت هاي مخفي کاري و مبارزه را بگيريد و ماموريت هاي اصلي را با او انجام دهيد و ديگري را به شخصيت پول ساز خود تبديل کنيد.

در نهايت تا جايي که مي توانيد دشمنان تان را مخفيانه بکشيد تا پول بيشتري بدست آوريد. وقتي از يک فعاليت سراغ بعدي مي رويد به هيچ کسي سر راحتان رحم نکنيد.

سريعا به قسمت 4 بازي برسيد

قبل از بخش يا Sequence 4، وقت تان را براي جست و جو هدر ندهيد، نه دنبال صندوق ها بگرديد و نه آيتم يا آپگريدي بخريد، فقط سريعا ماموريت هاي اصلي را انجام بدهيد تا به سکانس چهار برسيد.

دليل اين هم اين است که بيشتر فعاليت هاي پول ساز، تازه در اين بخش فعال مي شوند. نيازي نيست که پول تان را در بخش سوم صرف خريد آيتم کنيد، بعد از رسيدن به بخش چهار، بسياري از فعاليت هايي که باعث بالا رفتن لول شما مي شود باز مي شوند و سريع تر لولتان بالا مي رود و در نتيجه ايتم هايي که قبلا خريديد بي استفاده مي مانند.

سعي کنيد تا مي توانيد پول تان را براي بخش چهار ذخيره کنيد و در اين قسمت پول تان را صرف آيتم هايي که واقعا به آن هاي نياز داريد و آپگريد هايي که باعث مي شوند در نهايت سرعت پول درآوردن شما بيشتر شود کنيد.

پول تان را صرف خريد آيتم هاي غير ضروري نکنيد

يکي ديگر از نکات مهم اين است که تا حد ممکن کم خرج باشيد و ول خرجي را براي وقتي بگذاريد که ميليونر شده ايد.

اگر به منوي سلاح ها و لباس هاي تان نگاه کنيد، کلي آيتم متنوع مي بينيد که در نگاه اول با خود مي گوييد “همشونو مي خرم!” اما واقعيت اين است که شايد نصف آن ها را نياز نداشته باشيد. در هر ماموريت اصلي، به شما آيتمي پاداش داده مي شود که متناسب با لول آن مرحله است و با ساير آيتم هاي هم ارزش اش فقط در شکل و قيافه فرق دارد. وقتي که ميليونر شديد مي توانيد آن ها را بخريد، پس فعلا رهاي شان کنيد.

همچنين وقتي هنوز در لول هاي پايين هستيد خيلي پول تان را صرف آپگريد کردن آيتم هاي تان نکنيد چون به محض لول آپ شدن آيتم هاي بهتري بدست مي آوريد.

روي آپگريد هاي پول ساز گنگ تان سرمايه گذاري کنيد

حالا تازه مي توانيم شروع کنيم به پول در آوردن، شما به بخش چهار رسيده ايد و پول تان را براي خريد آيتم هاي بي مورد خرج نکرده ايد و از کشتن هر دشمني که سر راه تان ديده ايد پول خوبي به جيب زده ايد.

حالا که مانند Assassin’s Creed هاي قبلي يک پايگاه داريد (که اينبار يک قطار است!) و گنگ تان را هم تشکيل داده ايد، يک منوي آپگريد گنگ داريد. اين منو شامل سه زير شاخه است، درخت سمت راستي متعلق به آپگريد هاي پول ساز است. ستون سمت راست مربوط به درآمدي است که هر چند دقيقه به صندوق قطارتان واريز مي شود. با گرفتن آپگريد هاي اين ستون، پول بيشتر و بيشتر مي شود. اين ستون را در اولويت قرار دهيد و هر چه زودتر تمام آپگريدهايش را بخريد، و هر وقت صندوق شما پر از پول شد، به قطار برگريد و آن را خالي کنيد.

پس از پر کردن اين ستون مي توانيد سراغ ساير آپگريدهاي اين درخت برويد که اکثرا شامل تخفيف هاي دائمي براي خريد مهمات از مغازه ها و خريد سلاح و لباس و … است که کمک بسياري در حفظ پول مي کند.

اما مشکل اينجاست که وقتي بخش 4 رو شروع مي کنيد، پول کافي براي آپگريد گنگ تان را نداريد، نکات بعدي به شما کمک مي کند پول مورد نيار را سريع تر بدست بياوريد.

صندوق شکار کنيد!

راحت ترين کار براي پول در آوردن که البته وقت نسبتا زيادي مي طلبد، گشتن دنبال صندوق هاست. مي توانيد نقشه ي صندوق هاي هر منطقه را از مغازه ها بخريد تا آن ها را راحت پيدا کنيد. از منطقه هاي لول پايين تر و راحت تر شروع کنيد و بعد از خالي کردن تمام صندوق هاي هر قسمت از شهر اگر خسته شديد فعاليت هاي ديگر انجام دهيد.

دنبال صندوق ها گشتن آن قدر ها هم که به نظر مي رسد طولاني و خسته کننده نيست، خصوصا بعد از اينکه اوسط بخش چهار، Rope Launcher را بگيريد، مي توانيد سريع از هر صندوق به صندوق بعدي برسيد. دنبال صندوق گشتن جز پول در آوردن مزيت هاي ديگري هم دارد و شما با گشتن لندن، ساير Collectible هايي که نمي توانيد نقشه ي آن ها را بخريد را پيدا مي کنيد.

درون صندوق ها جز پول، منابع مختلف هم وجود دارد که براي خريد آپگريد ها به شدت به آنها نياز پيدا مي کنيد.

فعاليت هاي دزدي را انجام دهيد

روي نقشه به دنبال يک علامت N بگرديد که معرف Ned يکي از شخصيت هاي جانبي بازي است. بعد از صحبت با ند، يک سري فعاليت هاي جديد باز مي شود که تکميل آن ها مقدار خوبي پول و منابع براي تان به ارمغان مي آورد.

اين فعاليت ها هميشه و در حالي که در لندن مي چرخيد روي نقشه ظاهر مي شوند و خيلي سريع قابل تکميل شدن هستند و پاداش خوبي هم دارند. اگر يکي از آن ها را ديديد از آن ها نگذريد، سريعا آن ها را انجام بدهيد چون نه خيلي وقت گير هستند نه زياد شما را از مقصدتان دور مي کنند.

اهداف اختياري مراحل را انجام دهيد

وقتي ديگر از شکار صندوق و دزديدن منابع دشمنان تان خسته شديد، وقت آن است که واقعا بازي کنيد. خبر خوب اين است که چه ماموريت هاي اصلي چه فرعي، به شما پول خوبي پاداش مي دهند و با انجام خواسته هاي اختياري هر مرحله اين پاداش بيشتر هم مي شود.

شکست در يکي از اين اهداف اختياري در مراحل اصلي چندان خوشايند نيست، چون اگر بخواهيد مجددا تلاش کنيد بايد دوباره بازي را لود کنيد که متاسفانه لودينگ هاي بازي زياد و خسته کننده هستند، اما به ياد داشته باشيد اگر در مرحل فرعي شکست خورديد، کافي است از محل آن ماموريت کمي دور شويد تا دوباره از نو آغاز شود، سپس دوباره تلاش کنيد.

و در آخر صبر کنيد

حالا که پول کافي براي آپگريد کردن گنگ تان را بدست آورده ايد، ديگر راحت ترين کار براي پول در آوردن اين است که صبر کنيد تا خزانه تان پر شود. بازي را رها کنيد و برويد و تمرين هايتان را انجام دهيد، غذا درست کنيد و … سپس برگرديد و صندوق تان را خالي کنيد.

در آخر، پول لازم براي خريد همه لباس ها و آپگريد ها را داريد. اساسين تان را به هر آيتمي که دوست داريد مجهز کنيد و برويد و نقشه بازي را از هر فعاليتي که باقي مانده خالي نماييد.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات