تبلیغات

«محمد رسول الله (ص)» ۱۲ ميلياردي شد/ استقبال مردم از انيميشن «شاهزاده روم»

«محمد رسول الله (ص)» ۱۲ ميلياردي شد/ استقبال مردم از انيميشن «شاهزاده روم»

سينماپرس/ فيلم «محمد رسول الله» بعد از گذشت دو ماه و ده روز از اکرانش هنوز هم مخاطب را به سالن هاي سينما مي کشاند و فروش آن ادامه دارد.
فروش فيلم «محمد رسول الله» شب گذشته بيش از ۷۵ ميليون تومان بوده و ظرف سه روز گذشته فروش فيلم از ۱۲ ميليارد تومان عبور کرده است اما به دليل اکران گسترده فيلم در شهرستان ها هنوز آمار دقيقي از فروش شهرستان ها در دست نيست.

مدير پخش حوزه هنري درباره فروش فيلم «شاهزاده روم» گفت: فروش فيلم بسيار خوب بوده است و طول اين سالها انيميشن با اين اقبال مواجه نشده بود. اين فيلم روز چهارشنبه ۷ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان در تهران و پنج شنبه ۱۳ ميليون تومان فروش داشت.

وي درباره سالن هاي اين فيلم گفت: ۱۰ سالن کامل فيلم در اختيار دارد که با توجه به اقبال مخاطبين سالن هاي دانش آموزي که نصف روز فيلم را نمايش مي دهند نيز در تلاشند تا سالن کامل در اختيار فيلم قرار دهند.

فيلم سينمايي «چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت» ۹ شب نمايش داشته که تاکنون در تهران به فروش ۱۶۵ ميليون تومان دست يافته است اين فيلم ظرف سه روز گذشته در سالن هاي شهرستان به نمايش درآمده که۲۰ ميليون نيز در شهرستان فروش داشته است.

فروش اين فيلم در شب گذشته (۱۴ آبان) در تهران به فروش ۳۴ ميليوني دست يافت در تهران ۱۸ سالن در اختيار دارد.

فروش فيلم سينمايي ۳۶۰ درجه به ۴۱۰ ميليون تومان رسيد که در تهران فروش فيلم ۳۳۰ ميليون تومان و در شهرستان ۸۰ ميليون تومان بوده است. فيلم سينمايي «پدر آن ديگري» به فروش ۱۳۰ ميليون تومان در تهران دست يافت . اين فيلم در هفته جاري در شهرستان ها به نمايش درمي آيد.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات