تبلیغات

به خاطر پول از استقلال جدا نشدم

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 14:19

به خاطر پول از استقلال جدا نشدم

کاپ/ مدافع جدا شده از استقلال اهواز گفت: مشکل روحي داشتم و نمي خواستم از خانواده‌ام دور باشم.
سعيد سالارزاده درباره جدايي‌اش از جمع آبي پوشان اهواز اظهار داشت: همه از مشکلات تيم مان باخبر بودند. من هم مشکل خانوادگي داشتم و بچه هايم و خانواده ام نتوانستم به اهواز بياورم و اين براي من بسيار سخت بود. پس از چهار ماه ديدم که نمي توانم با اين شرايط ادامه دهم. با مسئولان باشگاه صحبت کردم و رضايت آنها را گرفتم. وي ادامه داد: از استقلال اهواز جدا شدم و بايد تا نيم فصل صبر کنم تا ببينم چه پيش خواهد آمد. بحث مطالبات هم اصلا نبود. مشکل روحي داشتم و منتظر بودم که باشگاه برايم خانه و مسکن فراهم کند که متاسفانه باشگاه به دليل مشکلاتش نمي توانست اين کار را انجام دهد و من هم نمي توانستم به باشگاه فشار بياورم.
سالارزاده افزود: اکنون در انزلي هستم و هيچ مشکلي با باشگاه استقلال نيز ندارم. با مسئولان باشگاه صحبت کردم و گفتم که به دليل مشکلاتم مي خواهم از تيم جدا شوم و مي خواهم کنار خانواده ام باشم. رضايتنامه صددرصد صادر نشده است اما جواب قطعي را گرفته ام و قرار است يک بار ديگر به اهواز برگردم و رضايتنامه ام را بگيرم.
وي در پايان گفت: فعلا خبري از پيشنهادي نيست و مانند ديگر فوتباليست ها تا نيم فصل مي مانم تا ببينم خدا چه مي خواهد. ولي ادامه همکاري در اهواز برايم سخت بود چرا که از خانوده ام دور بودم.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات