تبلیغات

واکنش طاهري به صحبت‌هاي کفاشيان/ چرا اشتباهات داوري عليه پرسپوليس رخ مي‌دهد؟

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 14:25

واکنش طاهري به صحبت‌هاي کفاشيان/ چرا اشتباهات داوري عليه پرسپوليس رخ مي‌دهد؟

تسنيم/ سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: يک جام را از پرسپوليس گرفتند و خيلي وقت است که براي گرفتن جام دوم هم استارت زده‌اند.
علي اکبر طاهري در مورد اينکه علي کفاشيان گفته استنباط‌هاي طاهري در مورد مهندسي بودن اشتباهات داوري عليه پرسپوليس در فدراسيون فوتبال اشتباه است، اظهار داشت: کفاشيان يا هر عزيز ديگري که صحبتي را انجام مي‌دهد اظهاراتش محترم است، اما وقتي اتفاقات چند وقت اخير را کنار هم مي‌گذاريم نمي‌دانيم بايد چه بگوييم. در اين شرايط اين سؤال پيش مي‌آيد که چرا اشتباهات داوري عليه پرسپوليس رخ مي‌دهد؟
وي در پاسخ به اين پرسش که آيا واقعاً امکان دارد پرسپوليس به خاطر اعتراض به وضعيت داوري از ليگ کنار بکشد، خاطرنشان کرد: وقتي پيش از اين هم چنين مشکلاتي پيش آمده بود اعلام کردم که هيئت مديره باشگاه پرسپوليس بايد در مورد چنين مسئله‌اي اظهارنظر کند.
سرپرست باشگاه پرسپوليس ادامه داد: هواداران پرسپوليس بسيار محترم هستند و ما نبايد با اشتباهات‌مان با احساسات آنها بازي کنيم. چرا با تصميمات غلط احساسات هواداران را جريحه‌دار مي‌کنند؟ نمي‌شود در اين شرايط سکوت کرد و بايد از پرسپوليس و هوادارانش دفاع کنيم.
طاهري در ادامه اين گفت‌وگو تصريح کرد: مهدي تاج با من تماس داشت و گفت که قرار است بيانيه‌اي در دفاع و حمايت از پرسپوليس صادر کند.
وي در پاسخ به اين سؤال که آيا فکر مي‌کند براي پرسپوليس ديگر از اين اشتباهات رخ نخواهد داد و اينکه خيلي‌ها معتقد هستند که يک جام از پرسپوليس گرفته شده است، گفت: واقعيت اين است که يک جام را از پرسپوليس گرفتند و خيلي وقت است که براي گرفتن جام دوم هم استارت زده‌اند. متأسفانه کاري کرده‌اند که ما امتيازي به دست نياوريم. ما به خاطر اشتباهات کم امتياز از دست نداده‌ايم.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات