تبلیغات

شائبه‌هاي فراوان در مورد خط خوردن محمدي/ بازي در جام حذفي يا حضور در برنامه نود؟!

  X  

تاریخ خبر : جمعه 1394.08.15 - 14:52

شائبه‌هاي فراوان در مورد خط خوردن محمدي/ بازي در جام حذفي يا حضور در برنامه نود؟!

فارس/ خط خوردن غير منتظره بازيکن جوان و پديده تيم فوتبال راه‌آهن با شائبه‌هايي روبه‌رو شده که هيچ‌کس صحت دقيق آن را نمي‌داند.
ميلاد محمدي بازيکن تيم فوتبال راه آهن امسال به يکي از بازيکنان مطرح فوتبال ايران تبديل شده که مدنظر تيم ملي اميد و بزرگسالان قرار دارد.
اين بازيکن که به عنوان يکي از پديده‌هاي ليگ فوتبال ايران شناخته مي‌شود، هم در ليست بازيکنان تيم ملي اميد و هم در ليست بازيکنان تيم ملي بزرگسالان قراردارد.
بازيکن جوان راه آهن در آخرين ليست مدعوين تيم ملي اميد و تيم ملي بزرگسالان هم قرار گرفت اما به دليل اينکه مسابقات تيم ملي بزرگسالان رسمي بود مقرر شد که محمدي در اختيار تيم ملي بزرگسالان قرار بگيرد و همراه تيم اميد نباشد.
در حالي‌که اعزاي تيم ملي اميد ظهر امروز بدون محمدي عازم امارات شدند، ساعت 11 و 27 دقيقه خبري از سوي سايت فدراسيون مخابره شد که محمدي از ليست تيم ملي خط خورده و به جاي او ميثم مجيدي مدافع استقلال به اردو دعوت شده است.
خط خوردن محمدي در آخرين لحظات از سوي کارلوس کي‌روش شائبه‌هايي را به همراه داشته و اين مسئله با تعجب بسياري از افراد همراه شده است.
اولين مسئله اين است که اين خط خوردن دير هنگام باعث شد تا محمدي اردوي تيم ملي اميد در امارات را هم از دست بدهد. گذرنامه اين بازيکن در اختيار کنسول‌گري امارات براي اخذ رواديد گوام است. تا زمان بازگرداندن گذرنامه اين بازيکن به ايران و گرفتن رواديد امارات مدتي زمان لازم است که به اين ترتيب بعيد است او بتواند به اردوي تيم ملي اميد در امارات برود.
بارها اهالي فوتبال و مسئولان تيم ملي اميد خواهان برگزاري جلسه بين مربيان تيم ملي اميد و بزرگسالان شدند که اين مسئله از سوي تيم ملي بزرگسالان پذيرفته نشده و آنها هيچ موضعي در اين رابطه نداشتند.
شائبه دومي که در مورد اين خط خوردن مطرح شده مربوط به شايعه شده تماس‌هايي است که با سازمان ليگ گرفته شده و خواسته شده اين بازيکن در ديدار جام حذفي راه آهن بازي نکند و با توجه به اينکه او ديروز به ميدان رفته به همين خاطر از تيم ملي خط خورده است.( البته علاوه بر ميلاد محمدي چند بازيکن ديگر نيز در ديدارهاي جام حذفي به ميدان رفته اند و اين موضوع فقط در حد گمانه زني است)
شائبه سوم هم به حضور اين بازيکن به همراه برادرش در برنامه نود باز مي‌گردد. محمدي چندي پيش همراه برادرش به برنامه نود رفت و به تمامي جنبه‌هاي زندگي آنها پرداخته شد.
به هرحال چيزي که در اين بين به طور قطعي تاثير داشته متضرر شدن ميلاد محمدي و تيم ملي اميد است. خط خوردن غير منتظره اين بازيکن باعث شد او در کنار از دست دادن تيم ملي بزرگسالان اردوي تيم ملي اميد را هم از دست دهد. البته براي شفاف شدن اين موضوع کادرفني تيم ملي با توضحيات‌شان راحت تر مي توانند به تمامي اين شايعات پايان بخشند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات