تبلیغات

Pebble Time Round از ۸ نوامبر براي خريد در دسترس خواهد بود

Pebble Time Round از ۸ نوامبر براي خريد در دسترس خواهد بود

اگر از ساعت هوشمند Time Round جديدترين ساخته کمپاني Pebble خوشتان آمده است، بايد بگويم که شما مي توانيد از ۸ نوامبر در ايالات متحده اين ساعت هوشمند را خريداري کنيد.

تکفارس/ اگر از ساعت هوشمند Time Round جديدترين ساخته کمپاني Pebble خوشتان آمده است، بايد بگويم که شما مي توانيد از ۸ نوامبر در ايالات متحده اين ساعت هوشمند را خريداري کنيد. اين ساعت هوشمند قرار است تا در فروشگاه هايي چون Best Buy و Target و همچنين فروشگاه هاي اينترنتي Amazon, Best Buy, Target و سايت رسمي Pebble نيز براي خريد در دسترس قرار بگيرد. البته ناگفته نماند که هم اکنون مي توانيد اين ساعت هوشمند را با قيمتي معادل ۲۴۹٫۹۹ دلار پيشخريد کنيد.

کمپاني Pebble از Time Round به عنوان باريک ترين ساعت هوشمند ياد مي کند، زيرا که آن قطر آن فقط ۷٫۵ ميلي متر است و وزن آن نيز ۲۸ گرم است. همانطور که از اسمش پيداست با يک ساعت هوشمند گرد روبرو هستيم. از ويژگي هاي اين ساعت هوشمند مي توان به قابليت ردياب، فولاد ضد زنگ، مقاوم در برابر اسپلش، دسترسي به appstore کمپاني Pebble و عمر باتري ۲ روزه آن اشاره کرد. اين ساعت هوشمند در دو مدل عرضه خواهد شد، اين دو مدل عبارت اند از مدل بند ۱۴ ميلي متري و مدل بند ۲۰ ميلي متري. اين ساعت هوشمند با سيستم عامل Android 4.3 به بالا و سيستم عامل iOS 8 به بالا نيز سازگار خواهد بود.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات